Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ مرداد ۱, شنبه

هرچند مسئولان رژیم ایران،سعی در پنهان نمودن شمار کشته‌‌شدگان خود در نبرد علیه گریلاهای پژاکهرچند مسئولان رژیم ایران،سعی در پنهان نمودن شمار کشته‌‌شدگان خود در نبرد علیه گریلاهای پژاک را دارند، اما بر اساس گزارش منابع محلی در شرق کردستان، علاوه ‌بر تعدادی از فرمانده‌هان نظامی،جمعی از مزدوران نیز که سابقه ‌ده‌ها سال خدمت به رژیم ایران را داشتند، کشته‌شده‌اند، از طرفی دیگر چندین سرباز در شهرهای شنو، پیرانشار، و اورمیه به دلیل اینکه خواستار جنگ با پژاک نیستند از خدمت سربازی فرار نموده‌ند.

اصرار رژیم ایران و نیروهای نظامی به جنگ علیه جنبش آزادیخواهانه ملت کرد، با مقاومت خستگی‌ناپذیر نیروهای گریلا روبرو مانده است. در ادامه تلاشهای رژیم اسلامی برای اشغال جنوب کردستان، تاکنون چندین فرمانده ارشد ایران و همچنین چندین مزدور که نقش فرماندهی را داشته‌اند، کشته شده‌ند. از جمله این افراد، مزدوری به نام فهیم اهل روستای گیسیان از مناطق زیوه و مرگور بود. جسد وی همراه با نیروی فراوانی به روستایش منتقل شده است.

از سوی دیگر، در حالی که ضربه مهلکی به نیروهای رژیم ایران وارد شده است، جمعی از مزدوران از مشارکت در جنگ خودداری کرده و تعدادی از سربازان نیز در شنو، پیرانشار و اورمیه به دلیل اینکه نمیخواهند در جنگ با پژاک شرکت کنند ، از خدمت سربازی فرار کرده‌اند.
گفته میشود مزدوری به نام جلال احمدی در نواحی شنو، سعی به جذب جوانان کرد در صفوف بسیج را دارد.

این در حالی است که جوانان کرد به مزدوران و بسیجیان هشدار داده‌اند که در دام سیاستهای رژیم ایران نیفتند.
همچنین رژیم اسلامی دو روز پیش اتوبوسی حامل 30 بسیجی زن را با مقاصد خاص به مناطق کیله‌شین اعزام کرده است.در همین راستا روز گذشته 8 تانک جنگی و نیروهای نظامی بیشتری به همان منطقه منتقل شده‌اند


تظاهرات امروز ملت به پا خواسته کرد علیه تجاوزات رژیم جنون ترور و وحشت بوگند اسلامی علیه خاک کردستان

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر