Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ مرداد ۹, یکشنبه

هشدار به سازمانهای مدافع حقوق بشری در سرتاسر دنیا رژیم برای خونریزی در کمپ اشرف برنامه ریزی میکند


هشدار به سازمانهای مدافع حقوق بشری در سرتاسر دنیا رژیم برای خونریزی در کمپ اشرف برنامه ریزی میکند
از یک سوی دیگر یک لابی مزدور ولی فقیه مبلغ 5 هزار دلار داده است تا در وشنگتن فاشی

جمهوری اسلامی برای خونریزی در اشرف برنامه ریزی می کند

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل – حکومت ایران به راه انداختن جوی خون در قرارگاه اشرف در عراق را تدارک می بیند.

در آستانه اجرای طرح تخلیه این قرارگاه و انتقال ساکنان آن به کشورهای دیگر، مجاهدین اعلام کرده اند تا هنگامی که کشور ثالثی حاضر به پناه دادن به آنان نباشد، قرارگاه اشرف را ترک نخواهند گفت – و این در حالی که ارتش ایالات متحده به زودی سرپرستی این مکان را به خود دولت عراق واگذار می کند.

حکومت ایران ادعا کرد که رهبران مجاهدین خلق ایران به افراد خود دستور مقاومت داده اند و چنین امری ممکن است باعث کشتار گسترده شود.

چند ماه پیش نیز ارتش عراق هنگامی که برای دومین بار قصد ورود مسلحانه به اردوگاه اشرف را داشت با مقاومت مسالمت آمیز ساکنان روبرو شد – ولی به روی آنان آتش گشود و حدود سی و چهار نفر را به قتل رساند.

////////////////////

واشینگتن تایمز: ایران اورانیوم غنی شده برای ساخت سه بمب اتمی دارد

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل یک روزنامه آمریکایی هشدار داد که حکومت ایران هم اکنون دارای اورانیوم غنی شده کافی برای تولید سه بمب اتمی است و در حال ساخت موشک هایی است که بتواند به زودی به سواحل شرقی ایالات متحده برسد.

روزنامه آمریکایی "واشینگتن تایمز" در مقاله ای به قلم رضا خلیلی نوشت که حکومت ایران در پی تولید موشک های دوربرد و بمب اتمی، نیروی دریایی خود را نیز تقویت می کند.

"واشینگتن تایمز" نوشت: حکومت ایران با آن که چهار بار مورد تحریم شورای امنیت قرار گرفت، همچنان به برنامه های اتمی خود ادامه می دهد و حتی آن را گسترده تر ساخته است.

کشتار صدها نفر در سوریه تنها در یک روز

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل – در سوریه کشتار مردم بیگناه امروز (یکشنبه) ادامه یافت و به گزارش سازمان های حقوق بشر آن کشور از ساعات بامدادی تا ظهر امروز (یکشنبه) دست کم 120 نفر، اکثرا در شهر "حماة" به قتل رسیده اند و دهها نفر زخمی شده اند که این رقم دقیقه به دقیقه در حال افزایش است.

شهر "حماة" از یک ماه پیش در محاصره ارتش سوریه قرار داشت و از ساعات بامدادی امروز، نیروهای ارتش همراه با واحدهای تانک از چهار طرف به آنجا حمله بردند.

این در حالی است که خبرگزاری رسمی سوریه، "سانا" امروز مدعی شد که ده ها فرد مسلح بر روی بام ها موضع گرفته بودند و برای آنکه ترس را بر مردم حاکم کنند، به هر طرف تیراندازی می کردند.

افزون بر "حماة"، شهرهای دیگر سوریه و از جمله "دیرالزور" نیز هدف سربازان سوری است و در آن دو شهر دست کم 25 نفر به قتل رسیده اند.

هشدار رهبر ارتشیان جدا شده سوریه به اسد

اوضاع کنونی در سوریه موجب شده چندین افسر و گروه زیادی از سربازان آن کشور از ارتش فرار کنند و ارتش "سوریه آزاد" را تشکیل بدهند.

فرمانده فراریان ارتشی، "ریاض الاسعد" که یک سرهنگ است به حکومت سوریه هشدار داده که قصد دارد نیروهای خود را به جنگ با ارتش بفرستد و با این اقدام جلوی کشتار مردم بی گناه را بگیرد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر