Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ تیر ۲۷, دوشنبه

حەوت ئەستێرەی ئاسمانی بەرخۆدانی کوردستان، گیانیان فیدای ولات کرد.حەوت ئەستێرەی ئاسمانی بەرخۆدانی کوردستان، گیانیان فیدای ولات کرد. هەرچەند پێی ناوێ بۆ شه‌هیدی وه‌ته‌ن شیوه‌ن گرین ، نامرن ئه‌وانه‌ی وا دڵی میله‌تا ئه‌ژین، بەلام چاوەکانم پرە لە فرمێسک بۆ رۆلە قارەمانەکانی کورد:(((((((

بگذار خبرگزاریهای دروغگوی جمهوری اسلامی هر چە میخواهند بگویند اما من بە صداقت برادرم شیرزاد کمانگر ایمان دارم. شیرزاد میگوید جمهوری اسلامی متحمل خسارات سنگین جانی شدە و آنها اجساد را در اختیار دارند. من متاسفم کە جمهوری اسلامی جنایتکاربجان جوانان کورد مبارز افتادە و همزمان نیروهای ایران را بە کشتن
میدهد. در این جنگ نابرابر گریلاها چارەای جز دفاع از خود ندارند.من از جنگ بیزارم، بیزارررررررر
//////////////////////
تلفات پاسداران در درگیری با پژاک به ۱۰۸ کشته رسید
komolahpic.jpg
در حالی که نزیک به ٢۴ ساعت از آغاز حملات گسترده زمینی و هوایی سپاه پاسداران به کردستان عراق به منظور مقابله با نیروهای کرد اوپوزیسیون ایرانی میگذرد، نشانه ها حاکی از تلفات گسترده نیروهای جمهوری اسلامی در خاک کردستان عراق است به طوریکه تاکنون ١٠٨ پاسدار جمهوری اسلامی در این نواحی کشته و دهها تن زخمی شده اند
به گزارش بوف، در همین حال آتشباری گسترده در مناطقی از خاک کردستان ایران مانند سردشت، اشنویه و پیرانشهر کماکان ادامه دارد. در میان کشته شدگان تعدادی افسر بلندپایه سپاه نیز شناسایی شده اند. شمار کشته ها و زخمی های پژاک تا این لحظه ۶ نفر بوده است. فقط در روز گذشته ۵٣ پاسدار در نواحی کوهستانی کشته شده اند اما رژیم جرات نزدیک شدن به این نواحی و انتقال اجساد را ندارد.
صبح امروز وقتی رژیم با استقامت غیرقابل پیشبینی چریک های پژاک روبه رو شد ناباورانه از تروریستهای انصار الاسلام کمک گرفت و مزدورهای انصارالاسلام که تاکنون زیر چتر حمایتی جمهوری اسلامی به اعمال تروریستی در عراق مشغول بودند اینبار مستقیما در کنار سپاه پاسداران به روی نیروهای کرد آتش گشودند!
امروز ساعت ٩ به وقت محلی در منطقه قوتابان مزدوران جمهوری اسلامی درصدد عقب نشینی بودند که در دام نیروهای پژاک گرفتار شدند و ۴٠ تن از آنان کشته و شمار زیادی نیز مجروح شدند.و همچنین از منطقه بردناز گزارش میشود نیروهای سپاه پاسداران در کمین نیروهای گریلای کرد گرفتار شده و ١۵ تن از آنان کشته شدند.
از شهرهای پیرانشهر، و سردشت خبر میرسد که رژیم درحال جمع آوری نیروهای بیشتر برای حمله مجدد است. این در حالی است که پیشمرگان کرد اعلام کرده اند که تا آخرین نفر با حملات سپاه پاسداران مقابله خواهند کرد.
//////////////////////////////////////////////////
شیرزاد کمانگر، سخنگوی پژاک، صبح امروز در مصاحبه با سایت کُردی زبان «روداو» بیان نموده است که گروه بنیادگرای «انصار السلام» در حملات دیروز جمهوری اسلامی علیه حزب حیات آزاد کردستان شرکت کرده است. پیشتر، جعفر شیخ مصطفی، وزیر پیشمرگه در حکومت اقلیم کردستان عراق هم ایران را متهم کرده بود که تسهلات حضور افراد مسلح «انصار السلام» را جهت انجام اقدامات نظامی در مرزهای مشترک فراهم می آورد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر