Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۳۰, پنجشنبه

رژیم جلاد دینی ایران یعنی رژیم جنون اسلامی صبح امروز 9 نفر در ارومیه و شاهرود اعدام کرد  رژیم جلاد دینی ایران یعنی رژیم جنون اسلامی  صبح امروز 9 نفر در ارومیه و شاهرود اعدام کرد 

آژانس کُردپا: به گفته‌ی منابع مطلع از زندان مرکزی ارومیه، صبح امروز 6 شهروند کُرد در این زندان به دار آویخته شدند.

به گزارش آژانس خبررسانی کُردپا:صبح امروز سی‌ام شهریور، 6 نفر از زندانیان کُرد این زندان به دار آویخته شده‌اند که تنها نام 2 نفر از آنان به کُردپا گزارش شده است.

هاشم جهانگیری اهل "ترگور" از عشیره بیگ‌زاده و ایرج دیلمی اهل روستای "گنگچین" از توابع ارومیه دو نفر از اعدام شدگان هستند که به اتهام خرید و فروش مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند.

به گفته‌ی همین منبع، 3 نفر از این تعداد اعدام شده در رابطه با اتهامات سیاسی و 3 نفر دیگر در رابطه با خرید و فروش مواد مخدر اعدام شده‌اند، اما تا کنون صحت جرم و اتهام آنها و همچنین اسامی، به طور دقیق برای آژانس کُردپا مشخص نشده است.

اعدام این 6 نفر از سوی چند فرد مطلع از زندان ارومیه تایید گردیده است.
جنازه این دو شهروند که اسامی آنها در خبر ذکر گردیده به خانواده‌هایشان تحویل داده شده، اما جنازه 4 نفر دیگر تا کنون تحویل داده نشده است.اعدام سه نفر در شاهرود

خبرگزاری حکومتی مهر: دادستان عمومی و انقلاب شاهرود از اعدام سه قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
امیر رضا حاجی غلامی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: "م-م" متولد 1360 و "آ-م" متولد 1357 و "ش – ر" متولد 1355 پس از صدور حکم در دادگاه انقلاب اسلامی شاهرود و تایید رئیس قوه قضاییه صبح پنج شنبه با رعایت تشریفات قانونی در زندان شاهرود به دار مجازات آویخته شدند.
//////////////////////

 بیکاری کارگران واحدهای تولید قطعات خودرو در قزوین

دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین اعلام کرد: طی یک ماه گذشته بیش از ۳۰۰ کارگر واحدهای تولیدی قطعات خودرو بیكار شده‌اند.
عید علی کریمی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: این كارگران كه با سوابق ۱۰ الی ۱۸ سال در واحد‌های تولید قطعات خودرو همچون پلی اوتان، سندان ایرانیان، ادریش خودرو، مالیک سان و... فعال بوده‌اند.
این فعال كارگری معتقد است اخراج كارگران در واحد‌های تولید قطعات خودرو شدت گرفته است.
دبیر خانه کارگر قزوین افزود: اشتغال مجدد برای کارگرانی که دارای سوابق زیاد كاری و به تبع كهولت سن هستند بسیار دشوار است چرا که این کارگران در هیچ کارگاهی پذیرفته نمی‌شوند.
iranpressnews.com

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر