Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مهر ۴, سه‌شنبه

اعترافات پاسدار سیاسی وزارت اطلاعات و هموار کننده قتل عام مبارزین و اعضای سازمان مجاهدین خلقایران بنام ایرج مصداقی در مورد نوشتن انزجار نامه و همکاری با وزارت
http://freeddomiran.blogspot.ie/

اعترافات پاسدار سیاسی وزارت اطلاعات و هموار کننده قتل عام مبارزین و اعضای سازمان مجاهدین خلقایران بنام ایرج مصداقی در مورد نوشتن انزجار نامه و همکاری با وزارتتوضیح: ایرج مصداقی همکاری اش با دادستانی و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را از همان سال ۱۳۶۰ پس از دستگیری اش آغاز کرد. او به سرعت بعد از دستگیری اش ندامت می کند و به همکاری با پاسداران روی آورده و به همران آنان برای شناسایی و شکار مبارزان و فعالین سیاسی به بیرون از زندان میرفته است. شکارها و دستگیریهایی که در نهایت منجر به قتل عام اینمبارزین، مجاهدین و فعالین سیاسی می شده است. ایرج مصداقی خود در جلد اول کتاب خاطرات زندانش بنام غروب سپیده در صفحه ۶۶ چاپ ۱۳۸۳ اینگونه میگوید: میدانستم هر بار که بیرون میرویم، مرا در وسط می نشانند و در دو طرفم پاسداری می نشست….. در صفحه ۶۷ همین کتاب ایرج مصداقی سخن از شناسایی و دستگیری خواهر و برادری که توسط او لو داده میشوند، میکند. ایرج مصداقی پس از توضیح در مورد دستگیری این خواهر و بردار می نویسد: اشتباه و حماقتم باعث شده بود زیاده از حد صحبت کنم ….حالا منجر به دستگیری این برادر و خواهر شده بود. عذاب وجدان لحظه ای رهایم نمیکرد……به خود لعن و نفرین میکردم چرا همراه آنها رفتم؟ آیا امکان نرفتن وجود نداشت؟ آیا امکان مقاومت وجود نداشت؟ شرم از تسلیم و عذاب وجدان مرا تا سرحد جنون می برد. فشارهای فوق العاده ی شکنجه و واقعیت تسلیم، بطور فزاینده ای مرا در هم پیچیده بود.
اسناد – برای بزرگ کردن عکسها روی آن کلیک کنید
ایرج مصداقی
ایرج مصداقی
ایرج مصداقی
IMG_0086
ایرج مصداقی
آقای ایرج مصداقی  یک سلطنت طلب میباشند و مثل خواب ننه خرسه خوابی دیده اند و یا خوابوار چیزهای به گوشش کوبیده اند تا دست به نوشتن چیزهای سرهمبندی شده و از پیش توسط مزدوران رنگاورنگ  وزارت اطلاعات و مزدورانش که د یکته شده است انتشار بدهند در مورد بنده که هیچ اساسی ندارد بنده بعداز هک شدن وب سایت اسرائیل کرد مسئولیت وب سایت را بر عهده گرفتم و تا راه انداختن وب سایت رسمی یک وب بلاگ که در زیر این نوشته می آید راه اندازی نمودم
www.israelkurd.blogspot.com.
برای دستخوشی از آقای ایرج مصداقی  در مورد این نوشتها  اما این را بگویم  در باره بنده مبالغه نموده اند در حقیقت
آقای ایرج مصداقی فریب مزدوران رژیم ایران را خورده است  چیزهای سرهمنبدی نموده اند که در سایتهای دروغین وابسته به 
رژیم ولایت فقیه که توسط مزدوران رژیم در آن منتشر شده است و در حال حاضر هم آمده اند  در یک نامه تحت عنوان ربوده شدن آقای مولود افند که در آینده ما یک مقاله مفسر را منتشر خواهیم نمود که با مدارک کافی و دلایل کافی برای دنبال نمودن کیس آقای مولود افند میباشد و چه چیزهای باعث شده که مولود به این آسانی بب دست مزدوران رژیم با همکاری بعضی از احزاب کردی با همکاری مزدوران وزارت وزارت اطلاعات  در اقلیم کردستان ربوده بشود منتشر خواهم نمود.
آقای ایرج مصداقی بدون اینکه با بنده تماس بگیرند بدون اینکه  با بنده در این باره مشاوره بکنند آیت الله وار  دست به  نوشتن سرهمبندی مشتی نوشتهای که بوی ترور شخصیتی ازش می آید و بخوبی انگشت برادرانی که شب و روز در سفارتخانه های رژیم ولایت فقیه بر سر میبرند دیده میشود در  این نوشتها میتواند انگشت آنها را بخوبی دید.


ما بارها اعلام نموده ایم ایمیلی که با اسم بنده چیزهای جعلی را برای روزناه های بی سروپا و وابسته به رژیم  فرستاده اند  به هیچ عنوان ایمیل جعلی نتعلق به بنده نیست بلکه توسط مزدوران رژیم برای ترور شخصیت بنده دست به چنین کاری زده اند دوما من در هیچ جای نه نوشته ام بنده نماینده سازمان اسرائیل کرد هستم    اگر شما  بخودتان زحمت بدهید و به آرشیو وب بلاگهای بنده مراجعه کنید در هیچ کدام از وب بلاگهایم ننوشته ایم که نماینده سازمان اسرائیل کرد هستم  من و مولود افند  قرار گذاشته بودیم  بعد از راه انداختن وب سایت سازمان اسرائیل کرد در اروپا دختر نمایند گی دائیر کنیم و در این رابطه آقای جمال که در آلمان بر سر میبرند شاهد هستند  که آقای مولود افند از راه  ایمیل با بنده تماس گرفتند و تماسهایکه از راه ایمیل برقرار نموده بودیم در دست میباشند که به زبان کردی میباشد.
نوشته آقای ایرج مصداقی بدون مقدمه و بنابر درخواست تعدادی که خودشان در ربوده شدن مولود افند دست داشته اند انتشار یافته است در ضمن مولود افند یکی از دوستان بنده بشمار می آمدند میدانم چه کسانی به آقای ایرج مصداقی گوشزده نموده بودند و این هم روشن است در آینده در یک مقاله مفسر در باره ربوده شدن مولود افند توضیح خواهم داد که روابط بنده با آقای مولود افند و دستگاه یا سازمان اسرائیل کرد چگونه بوده است و توضیح خواهم داد که تمامی چیزهای که با اسم بنده انتشار داده شده است توسط مزدورا
ن وزارت اطلاعات و خودفروشان جاش انجام گرفته است برای به بی راهه کشاندن کیس مولود افند من درست است یک یهودی هستم اما من و مولود افند دوست یکیدیگر بوده ایم و با هم در تماس بوده ایم و چه از راه ایمیل و چه از راه تلفن در تماس بوده ایم و در آینده توضیح خواهم داد در این رابطه برای جواب بعضی از دروغپردازیهای که در حق به بنده صورت گرفته است با دست پر پاسخشان خواهم داد منتظر باشید

منتظر باشید در آینده با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانیـــــــــــــــــــــــــــــــ


ایرج مصداقی مزدو خودفروشی که برای وزارت اطلاعات خوشرقصی میکنند و در صدد هستند به مخالفین و مبارزین نیز انگ خودساخته بزنند در سال گذشته یک فرد زندانی سیاسی که در حال حاضر در یکی از کشورهای منطقه میباشند  این اطلاعات را در اختیار ما قرار دادند که ایرج مصداقی با بودجه وزارت اطلاعات به خارج اعزام شدند و در ترکیه نیز همکاری قاتلان وزارت .اطلاعات بوده اند و در قتل زهرا رجبی دست داشته اند
ایرج مصداقی هنگام خروج از ایران و ورود به ترکیه دست به جمع آوری اطلاعات در باره مبارزین زدند و خیلیها نیز به دام مامورین مخفی وزارت اطلاعات انداختند در ترکیه

ایرج مصداقی تواب توده ای را بخوبی بشناسید ایرج مصداقی از رهبرش نورالدین کیانوری  آخوخته است که در خدمت وزارت اطلاعات قرار بگیرندو برای شکنجه گران و جلادان آدمکش خوش رقصی کنند.
وزارت اطلاعات ایران دارای چندین شبکه ی مختلف و دارای افرادی مختلف است در اروپا و کشورهای غربی و برای هر یک ازاین  افرادی که ساسی نما هستند ولی در اصل عضو بخش مخفی برون مرزی وزارت اطلاعات هستند برای مثال مثل ایرج مصداقی و علی رضا نوریزاده و چندین مزدور ناشناخته دیگر که به دلیل پول پرستی به دام وزارت اطلاعات افتاده اند افتند مرزهای مشخص میکنند و وزارت اطلاعات به طور ماهیانه اطلاعات چگونگی انتشارات و چگونه علیه مخالفین دست به تحریکات بزنند دستورالعملهای لازم نیز از راه های گوناگون ارسال میکند.
و این مزدوران برون مرزی وزارت اطلاعات که زیر نامهای گوناگون فعالیت میکنند در مقابل هر گزارشی که حتی اگر تاثیر اندکی نیز داشته باشد پول دریافت میکنند.
البته ایرج مصداقی تنها نیستند خیلی از چپیهای دیروز نیز در این جبهه وزارت اطلاعات قرار گرفته اند ایرج مصداقی یکی از اعضای حزب توده ایران میباشند و میشود گفت تواب توده ای.
ایرج مصداقی در زندان توبه میکنند و در مقابل همکاری با وزارت اطلاعات و دریافت حقوق ماهیانه  توسط وزارت اطلاعات و با کمک بخش برون مرزی وزارت اطلاعات به خارج اعزام میشوند و اول به کشور ترکیه سپس به کشور سوئد می آیند و در حال حاضر ساکن سوئد هستند این مزدور مخفی وزارت اطلاعات.
وزارت اطلاعات یک مرز برای این افراد مشخص میکند میگوید شما یکی به ما بزن دو تا به مخالفین و یا در نوشتهای خودتان چیزی در باره حقایق و رویدادهای که نباید در باره اش چیزی نوشت دست نزنند و اگر هم دست زدی سعی کنید وارونه و خلاف مخالفین دست به نگارش بزنید اینجا هم مخالف را زیر سئوال برده میشود و هم نوشتهای مخالفین برای نمونه قتلعام سال 67  نزدیک به 37000 هزار نفر در یک روز قتلعام شدند به فرمان خمینی اما ایرج مصداقی مزدور اجاره ی وزارت اطلاعات آمد این ارقام را به پائینترین سطح رسانده و 5000 هزار نفر اعلام نموده است.
از نظر ورانشناسی ایرج مصداقی فردی عقده ای هستند و برای خالی کردن عقدهای درونی خویش بعضی اوقات پا را فراتر از مرز خود میگزارند دست به حمله های میزنند این بیشتر به دلیل بیمار روانی بودن این فرد میباشد و دوم این است که توسط اربابانش در تهران دستور العملهای لازم را در یافت میکنند و بعد از یک الی دو ماه دست به اجرای آنچه وزارت اطلاعات از ایشان خواسته است میزنند.
آیا ایرج مصداقی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است در زندان؟
بر اساس گزارشهای که بدست ما رسیده است در اوائل دستگیر شدن ایرج مصداقی مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند اما بعدها چون توبه میکنند دیگر وزارت اطلاعات با ایرج مصداقی دست به رفتار خشن نمیزنند بلکه این ایرج دیگر به طور کامل مطیع  شده و در خدمت وزارت اطلاعات قرار گرفته هر اوامری که وزارت اطلاعات به ایرج مصداقی سپارده ایشان به کمال میل انجام داده اند برای وزارت اطلاعات. بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است ایرج مصداقی در هنگام توبه نمودن  دست به همکاری همه جانبه با وزارت اطلاعات میزنند و همراه با نیروهای گشت ثارالله و گشت دادستانی به شکار مخالفین و مبارزین می پردازند و ایشان اول خود را از زندانیان نزدیک میکنند در درون زندانها و به زندانی سیاسی میگویند ایشان در حال آزاد شدن هستند هر کسی هر پیامی که دارند در اختیار مزدور اطلاعاتی ایرج مصداقی قرار بدهند و سپس ایشان میتواند پیام زندانیان سیاسی را به رفقایی دیگرشان که بیرون از زندان نیز بوده اند برسانند و اطلاعات جا و مکان مبارزینی که هنوز به دام نی افتاده اند پیدا میکنند و سپس با گشت دادستانی و گشت ثارالله به درب خانهای آنها رفته و دستگیرشان میکنند و بعد از چند روز ایرج را به سلول زندان باز میگردانند و ایرج به زندانیان میگوید من هم دوباره لو رفتم و دستگیر شدم متاسفانه نیروهای گشت دادستانی مراقبت میکردند و درهنگام نزدیک شدن به درب خانه مبارزین کشف شدم و دستگیرم کردند.
خلاصه با این حیله گریهای کثیفش خیلی از مبارزین را به دام مرگ کشاند این مزدور اجاره ای.
یکی از زندانیان از بند رسته که به خاطر امنیتی نخواسته نامش فاش بشود میگوید خیلی از زندانیان بعد از کشف شدن ایرج مصداقی که با وزارت اطلاعات و دادستانی و گشت ثارالله همکاری میکنند میترسیدند و چون دیگر لو رفته بود و چند باری توسط زندانیان نیز کتکاری شد ایرج مصداقی و وزارت اطلاعات تصمیم به آزادی ایشان از زندان گرفتند و به خاطر اینکه تعدادی از زندانیان دیگر در صدد بودند بکشنش وزارت اطلاعات با بودجه خود این وزارتخانه ایشان را به خارج اعزام نمودند.

حتی مدارک چگونگی همکاری ایشان و قول و قرارهای میان وزارت اطلاعات و ایرج  مصداقی انجام گرفته است در دست میباشد. که وزارت اطلاعات در مدت چهار ماه ایرج را آموزش دادند و به این مزدور تمامی تکنیکهایکه باید علیه مخالفین به کار به برند به ایرج مصداقی یاد دادند.
ایرج مصداقی متولد 9 آبان 1339 در تهران بدنیا آمده  است. 


بر اساس اطلاعاتی که بدستمان رسیده است ایرج مصداقی مزدور وزارت اطلاعات در همان سالهای که به آمریکا رفته بودند  با کمک ساواک به آنجا رفته بودند برای لو دادن مخالفین رژیم شاه در آمریکا
وی پیش از انقلاب ضد سلطنتی که خمینی دجال انقلاب را ربود.  ایرج مصداقی   ساکن
 آمریکا بوده و در همان جا به همکاری با کنفدراسیون محصلین و دانشجویان ایرانی می پردازد که بیشتر آنها از اعضای حزب توده بودند. کنفدراسیونی که از طیف‌های مختلف کمونیستی، اعم از جناح چپ جبهه ملی، حزب توده، سازمان مارکسیستی لننیستی طوفان و ... تشکیل شده بود.
آیا واقعا ملتهای ایرانی سادلوح هستند  هر چند آقای مصداقی  در سال 1360 دستگیر میشوند و در سال 1367 دقیقا در روزی  مورد عفو قرار میگیرند و در سال 1370 از زندان آزاد میشوندو مورد عفو قرار میگیرند که  خیلی از زندانیانی عقیدتی مجاهدین و مبارزین را قتلعام کردند وو مزدور وزارت اطلاعات  مصداقی میگوید قتلعامهای سال 1370 5000 نفر بوده اند لاکن مدارک و شواهدی وجود دارند که زندانیان قتلعام شده در سال 1367 37000 نفر بودند به فرمان خمینی کثیف تیرباران شدند در پشت میلهای زندان..  آیا واقعا آقای مصداقی با رژیم علیه زندانیان و هواداران دستگیر نشده مجاهدین و مبارزین با رئیس زندان و دستگاه های امنیتی رژیم همکاری کرده  است؟ آیا ایرج مصداقی در زندان توبه نموده و علیه زندانیان با رژیم همکاری کرده است؟.. اسناد و مدارکی وجود دارند که البته از راه دوستانش به ما خبر داده اند که ایشان با کمک مالی بخش برون مرزی وزارت اطلاعات جهت نفوذ به درون مجاهدین و درست نمودن نوعی محفل بازی و و زمینه سازی برای  انشعاب در درون سازمان مجاهدین  به وزارت اطلاعات در سال 1373 قول داده است و به شرطی که ایشان را یاری بدهند که به ترکیه برسند.
دوستان ایرانی زود دست به تبلیغات فرصت طلبانه میزنند  و این یک حقیقت است که دوستان فارس زبان ما به هیچ عنوان ملیتهای دیگر ایرانی را قبول ندارند  و میخواهند خود چوپان و ملتها گله باشند  این نوشته نه متعلق به ساموئیل کرماشانی میباشد و نه نوشته ای ایشان میباشد  ایشان اگر چیزی را منتشر کنند بر روی وب سایتهای متعلق به خودشون منتشر ش میکنند  خیلیها جرئت میکنند و در باره رژیم مینویسند و مقاله منتشر میکنند  لاکن دوستان آقای مصداقی مثل اینکه قسم خورده هستند  کسی حق ندارد در باره رویدادی اظهار نظر بکند ...  این یک توهمت نیست بلکه یک حقیقت است ایشان دقیقا در زمانی  آزاد میشوند که زندانیان قتلعام میشوند یعنی در سال  1367 در روزی که زندانیان قتلعام شدند  که ایشان مورد عفو واقع میشوند و در سال 1370 از زندان آزاد  و مورد عفو واقع میشوند آیا سئوال نموده اید چرا در این زمان باید آزاد بشود اگر کاسه و نیم کاسه ای پشت قضیه نیست؟  آیا نوشتهای ایشان را با دقت مورد مطالعه قرار داده اید  آیا هزینه ای چاپ و انتشارات کتابهای ایشان از کجا آمده است ؟  آیا سئوال نموده اید چگونه از ایران خارج شده اند  با هزینه چه ارگانی از ایران به ترکیه رفته اند؟ به نوشته ی آقای مصداقی زندانیان سیاسی قتلعام شده در سال 1370 5000 نفر هستند  به گفته و نوشته ی  منابع داخل کشوری میان 30000 تا 37000 نفر بوده اند که در زندانهای ایران در شهرهای مختلف ایران اعدام و بطور دستجمعی قتلعام شده اند توسط جلادان رژیم جهل و جنون خمینی .... یکی از دوستان مینویسد  رژیم از این خبر خوشحال میشود نمیدانم بر چه اساسی و بر چه اطلاعاتی چنین چیزهای نادرست بر زبان می آورند..  در ضمن این پیج متعلق به ساموئیل نیست ایشان فقط مثل یک آدمین در میان 7 ادمین دیگر در این پیج فعالیت میکنند  و ایشان دوست ما میباشد و این نوشته به هیچ عنوان متعلق به ایشان نیست و شاید نظر ایشان هم نباشد


قابل ذکر است که ایرج مصداقی تواب اطلاعاتی   در دیماه سال ۶۰  در محل کارش در خیابان ولی‌عصر جنب سینما رادیو سیتی سابق توسط اکبر خوش‌کوش مامور وزارت اطلاعات دستگیر شد


وبعد از اینکه قول داده بود که با وزارت اطلاعات برای شناسای هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران و چریکهای فدائی خلق با وزارت اطلاعات بعنوان تواب همکاری میکنند در مقابل مسئول زندان تمامی خدمات پزشکی و خوراک خوب کتاب در اختیار ایرج مصداقی قرار میدهند ایرج در مقابل آزادیش از زندان جای مخفی 30 نفر از هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران را  به وزارت اطلاعات نشان میدهد و آن‌ها را دستگیر میکنند و خیلی از آن‌ها اعدام می‌شوند در اینجا ایرج مصداقی بعنوان تواب  در سال ۷۰ به خاطر همکاریهای که با وزارت اطلاعات و بازجویان در زندان  علیه هواداران مجاهدین انجام داده بودند آزاد شدند و با قول همکاری به وزارت اطلاعات در خارج از کشور به صورت مخفی  برای کوبیدن مخالفین رژیم و دروغگو اعلام نمودن  مخالفین  از زندان ‌آزاد و در سال  ۷۳ با پاسپورت خصوصی وزارت اطلاعات از مرز خارج شده و وارد ترکیه شده است و به طور قانونی از کشور خارج شده و ماه‌ها همراه همسر و فرزند ش  در ترکیه با کمک مالی وزارت اطلاعات بخش      برون مرزی  بر سر برده .ایرج مصداقی متولد1960/9/15
 دستگیر وپس از امضای توبه نامه والتماس ودرخوست به 7سال زندان محکوم می گردد ایرج مصداقی یک انسان سخت متزلزل وترسوست بهمین دلیل در سالهای 60/67 درزندان به عنوان بازجو وتواب ساز درپروژه مبارزه با زندانیان سیاسی  و هواداران سازمانهای مخالف رژیم و دستگیرشده شرکت داشته است ایرج مصداقی در سال 1367 پس از شورش جمعی اززندانیان سیاسی و مبارزکه  بخاطر عملیات کبیر فروغ جاویدان در زندان دست به شورش زدند اعدام آن‌ها ایرج مصداقی  دربازجویی دوباره  علیه زندانیان نقش داشته است و بهمین دلیل از سویی دادگاه رژیم  مورد عفو قرارگرفته و آزاد شده و بگونه ای رسمی و قانونی با پسپورت وزارت اطلاعات از ایران خارج می گرددو وارد کشور ترکیه میشوند.

ایرج مصداقی پس از خروج از ایران  وزارت اطلاعات و لابیهای این وزارت خانه همکاری ایرج مصداقی  می کنند تا به کشور ثالث منتقل بشود.  مصداقی بدون هیچ اشاره ای به گذشته نکبتبارخویش که در زندان 
توبه نموده اند و با بازجویان همکاری کرده اند فراموش کرده است

۱ نظر:

پست کردن نظر