Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۲۷, دوشنبه

فرمان بنی صدر به ارتش درمورد بیرون نیاوردن پوتین ها


فرمان بنی صدر به ارتش درمورد بیرون نیاوردن پوتین ها


سی  سه سال دروغ برای چه؟ آن دسته ازاحزاب و گروه های مناطق کردنشین باید در این مورد 


فرمان آقای بنی صدر از هیچ کسی پوشیده نیست  یاغیها یعنی سرکوب کردها  در حقیقت بنی صدر فرمان امامش را اجرا نمودند. این آقا دست خمینی بوسید تا رئیس جمهورش بکند و همچون روسای جمهوری که پشت سر هم آمدند و دست رهبر را میبوسیدند آقای بنی صدر هم 
یکی از آنها میباشند.


اینجا میگویند احزاب کردستانی باعث غقبماندگی مناطق کردنشین شده است    نمیدانم چه بگوئیم شاید کردها در باریکه قدرت باشند و  در رائس حکومت هستند و نمیخواهند این مناطق پیشبرود؟
دروغ  یکی از بزرگترین دردهای بیدرکمان هستش که ملتهای ایرانی  گریبانگیرش شده اند.
احزاب کردی هدفی  جز پیشرفت و ترقی مناطق کرد نشین نداشته اند اما ظالمان و حاکمان دروغگو  میخواهند  این اتهام را بگردن احزاب کردستانی به اندازند در صورتیک خود حاکمیت باعث عقبماندگی بیکاری نبودن شغل و آبادانی این مناطق شده اند.
ما از احزاب کردستانی میخواهیم که با هم با هر عقیده و باوری که دارند متحد بشوند و دست در دست یکدیگر قرار بدهند و خود را آماده کنند که تجربه سالهای 1979 برابر با 1357 را در نظر بگیرند و از همین حالا با هم متحد بشوند و یک ارتش نیورمند برای دفاع از حقوق ملت کرد تشکیل بدهند  و آسایش و امنیتی ملی را در اولویت قرار بدهند و اختلاف نظرهای سیاسی و باورهای گوناگون را در سطح خیلی پائین نگهدارند.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 2012/9/18
آن چه که برای آنها اهمیت ندارد، مردم کرد و رشد و ترقی مناطق کرد نشین می باشد. در واقع آنها مشغول فراهم آوردن زمینه برای حمله صدام حسین به ایران و اشغال بدون دردسر مناطق کردنشین بوده اند که در این خیانت ناکام ماندند
--------------------------
بنی صدر و فرمان او، مبنی بر از پای در نیاوردن "پوتین ها"، حقیقتی که لباس دروغ پوشید

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر