Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ اسفند ۲۲, دوشنبه

یک گروه تندرو شیعه وابسته به رژیم ایران که از سیستانی و مقتداصدر دستور میگیرند نزدیک به 120 نوجوان عراقی را سنگسار کرده اند

یک گروه تندرو شیعه وابسته به رژیم ایران که  از سیستانی و مقتداصدر دستور میگیرند نزدیک به 120 نوجوان عراقی را سنگسار کرده اند بله وئقتیکه ما میگویم جنون اسلامی  این نمونه ای دیگر از نوع جنون اسلامی 


سنگسار نوجوانان عراقی به دلیل مد لباس

گزارش‌ها حاکی است گروهی از شبه نظامیان شیعه تندرو در عراق، نوجوانان و جوانانی که به نظر آنها «از سنت روزگار خارج شده و شیطان پرست شده‌اند» را هدف حمله قرار داده و با ضرب و شتم و سنگسار، آنها را از پادرآورده‌اند. گزارش‌ها از شمار جوانانی که توسط این گروه جان خود را از دست داده‌اند ضد و نقیض است. روزنامه بریتانیایی دیلی میل به نقل از منابعی در وزارت کشور عراق گزارش داده است که در ماه‌های گذشته حدود 120جوان عراقی توسط این گروه سنگسار شده‌اند. خبرگزاری رویترز به نقل از منابع بیمارستانی در بغداد اعلام کرده که در سه هفته گذشته، جنازه ۱۴ جوان سنگسار شده یافت شده است.

نوجوانان و جوانانی که هدف این حملات مرگبار قرار گرفته‌اند، افرادی هستند که طبق مد روز لباس می‌پوشند و موسیقی راک گوش می‌کنند. جوانان و نوجوانان یاد شده به هیچ نوع عمل «غیراخلاقی» دست نزده‌اند.

وزارت کشور عراق پیش از این جوانانی که طبق مد روز و غرب لباس می‌پوشند و رفتار می‌کنند را «شیطان پرست» نامیده بود. رسانه‌های غربی این جوانان و نوجوانان را «ایمو» نامیده‌اند.

عنوانی که به سبکی از موسیقی راک گفته می‌شود و به معنای بروز احساسات تعبیر شده است. در عراق، جوانان موسوم به ایمو را همچنین «منحط و متمایل به همجنس گرایی» می‌دانند که از تابوهای فرهنگ عامه در این کشور است.

این گزارش حاکی است گروهی از شیعیان افراطی در محله شیعه نشین صدر در بغداد، بروشورهایی را چاپ و پخش کرده‌اند که در آن نام ۲۰ تن از جوانان و نوجوانان محله آورده شده و گفته شده این افراد باید «مجازات شوند و عاقبت کار خود را ببینند.»

مقتدی صدر، روحانی شیعه عراقی در بیانیه‌ای در وبسایت خود جوانان موسوم به «ایمو» را «دیوانه و احمق» خوانده و گفته طبق قوانین راه‌های مقابله با این افراد وجود دارد.

مقتدی صدر در بیانیه خود با اشاره به این جوانان و نوجوانان گفته است: «این‌ها مانند طاعون در جامعه مسلمان وارد شده‌اند و هرکسی که می‌تواند باید از هر راه قانونی، آنها را از بین برده و نابود کند.»

یک نوجوان عراقی که فقط لباس‌هایی با رنگ سیاه می‌پوشد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار رویترز گفته که از بابت فشارهای موجود «احساس خطر» می‌کند چرا که «عده‌ای هستند که از هرچیز خوششان نیاید، آن را از بین می‌برند.»

وزارت کشور عراق در بیانیه‌ای گفته کشتار جوانان موسوم به ایمو در عراق، ارتباط و نسبتی با سرکوب همجنس گرایان ندارد و ممکن است این کشتار‌ها به دلایلی چون «انتقام و یا مسائل و اختلاف‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی» انجام شده باشد.

رادیو فردا
            سیری ئەم ڤیدیۆیە بەکن کە مەلاکانی کورد 

داوای پەروردی ئیسلامی دەکەن

ئەمیش نەمۆنیکی بر چاو لە پەرردی ئیسلامی 
فلاقە کردنی مندالان
نهایەتی مەلا سر لی شیۆاوەیە لە نهایەتی 
ئەم کلیپەدا ڤیدیۆەیکی مەلایک دێت کە سری لی شیۆاوە 
بە سری خۆیدا دەدات ئەم مەلایش داوای تۆندۆ تیژی 
دژی ژن و مندالان دەکات داوای قانۆنی مۆحەمەد وئیسلام دەکات


---------------------------------------
ما هم به نوبت خودمان سالگرد تاسیس جنبش دموکراتیک یارسان را به اعضا و کادرهای این جنبش صمیمانه تبریک میگویم

پیام کمیته مرکزی بمناسبت ششمین سالیاد بنیانگذاری جنبش دمکراتیک یارسان
جنبش دمکراتیک یارسان (جدی) پنج سال پیش از این بتاریخ ١١ مارس ٢٠٠٧ توسط تعدادی از فعالان یارسانی بنیان نهادە شد و مبارزه خود را برای نیل بە آزادی، دمکراسی، عدالت و کسب حقوق پایمال شده یارسانیان آغاز نمود.  اکنون جنبش دمکراتیک یارسان با بسی موفقیت و تجربیات پر ارزش پا بە پنجمین سال فعالیت خود میگذارد.
برای خواندن بیشتر این مطلب بر روی لینک زیر که به صورت پی دی اف میباشد کلیک کنید 
http://www.yarsan-dm.com/in/images/stories/Booltan/salyad2012.pdf

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر