Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ مهر ۲۹, جمعه

اینجا لحظه دستگیری معمرقذافی را نشان داده میشود که دارد خون صورتش را خشک میکنداینجا لحظه دستگیری معمرقذافی را نشان داده میشود که دارد خون صورتش را خشک میکند
, معتصم فرزندش نیز در چنگ مخالفینش

--------------------------
رایزنی مقامات ترکیه دررابطه با چگونگی مقابله با جنبش آزادی خواهی خلق کرد


به دنبال اینکه نیچروان بارزانی کە با دعوت دولت ترکیه وارد آنکار شده بود پشتیبانی خود را از
حکومت این کشور اعلام کرد امروز نیز علی اکبر صالحی وزیر خارجه ایران با مقامات ترکیه در این کشور به رایزنی پرداخت، وی دردیدار بار مقامات ترکیه پژاک را هدف قرار داد و گفت لازم است اتحادیه اروپا پژاک را در لیست ترور خود قراردهد.

صالحی که بنا بردعوت نخست وزیر ترکیه راهی آنکار شده بود به دنبال دیدار با احمد داود اغلو در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که ترکیه و رژیم ایران در جنگ علیه حزب کارگران کردستان و پژاک با هم به توافق

رسیده اند صالحی افزود که وی دررابطه با سلسله عملیاتهای نیروی مدافع خلق به ترکیه سفر کرد ه است

صالحی ضمن ابرازهمدردی با مقامات ترکیه بدون اینکه به سوابق رژیم ایران درسازماندهی و اجرای عملیاتهای تروریستی درسراسر جهان اشاره کند گفت هرنوع کردارتروریستی رامحکوم می کنیم . وی روابط بین ترکیه و ایران را تاریخی خواند و گفت این دو کشور مکمل یکدیگر هستند و درراستای تشکیل سنگری واحد برای مقابله با جنبش آزادی خواهی کرد در آینده ای نزدیک 14 جلسه امنیتی در سطحی بالا بین این دو کشور برگزار خواهند شد .

صالحی دررابطه با مبارزات حزب حیات آزاد کردستان پژاک ضمن درخواست از کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای گنجاندن نام پژاک درلیست ترور خود گفت کشورهای اروپای در این زمینه صادق نیستند.

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران درابطه با شایعه دستگیر کاراییلان نیزگفت که چنین موضوعی صحت نداشته و درصورت دستگیری کاراییلان،وی را تحویل ترکیه می‌دادیم.
--------------------------
نشست دو روزه مشاوره ای ک.ن.ک برای افزایش و گسترش ارتباطات میان کردها


کنگره‌ ملی کردستان ک.ن.ک فردا نشستی مشاوره‌ای با شرکت تمام احزاب و تشکلات و شخصیتهای کرد برگزار خواهد کرد.

ک.ن.ک اعلام کرد هدف از این نشست افزایش و گسترش ارتباطات میان خلق کرد و نیرومند ساختن اتحاد ملی است.

کنگره‌ ملی کردستان ک.ن.ک طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ‌این کنگره‌ درروزهای 22 و23 ماه‌ جاری نشستی با شرکت نمایندگان احزاب، تشکلات و نهادهای کردی خواهد داشت.

ک.ن.ک شماری از شخصیتهای مستقل را نیز جهت شرکت در این نشست دعوت کرده‌ است.

ک.ن.ک اهداف این نشست نزدیک کردن کردها به‌همدیگراعلام کرده است.

دراین نشست مشاوره‌ای که ‌دو روز ادامه‌ خواهد داشت، آخرین وضعیت خاور میانه‌ و کردستان و خواستهای ملت کرد برای آزادی و تلاش برای برگزاری کنفرانس ملی و اتحاد ملی ارزیابی خواهند شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر